باز هم ایوانکا و باز هم شاهزاده عربستان! + عکس جنجالی | بلاگ

باز هم ایوانکا و باز هم شاهزاده عربستان! + عکس جنجالی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

عکس جنجالی دیدار شاهزاده عربستان با یوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا

ایوانکا و همسرش در روزهای گذشته به ترامپ و ملانیا در عربستان سعودی ملحق شدند تا در سفر به کشورهای عربی و دیدار با سران آنها حاضر شوند اما صحنه هایی از این دیدارها توجه عکاسان و خبرنگاران را به خود جلب کرد ، نگاهی که نظرات را دوباره به سمت گفته های مربوط به شاهزاده عربستان جلب کرد.  ایوانکا و شاهزاده عربستان

نگاه های خبرساز شاهزاده عربستان به ایوانکا ترامپ

به گزارش daily star تصاویر منتشر شده از دیدار ایوانکا ترامپ با شاهزاده و سران عربستان سعودی از نگاه تیزبین کاربران فضای مجازی دور نماند و پیام ها یکی پس از دیگری برای واکنش به بخشی از کلیپ این دیدار ارسال شد.

کلیپ منتشر شده در توییتر از لحظات دیدار دختر رئیس جمهور آمریکا با پادشاه و شاهزاده های عربستان سعودی نشان می دهد که چطور سران عربی با دیدن زنی بی حجاب استقبالی گرم انجام می دهند و خنده هایی پرمعنی بر صورتشان نمایان می شود. 

خنده و نگاههای زشت سوژه ای داغ برای افرادی بود که اخبار مرتبط به ایوانکا را دنبال می کنند.

در بخشی از کلیپ دوربین روی صورت شاهزاده ای که سه بار ازدواج کرده و پدر 13 فرزند است زوم می کنند نگاه متفاوت و البته خیره  او منجربه واکنش های تندی از سوی هواداران ایوانکا ترامپ شد.

ایوانکا و شاهزاده عربستان

عکس خبرساز ایوانکا و شاهزاده عربستان ، لحظه خیره شدن پسر شاه سلمان به ایوانکا ترامپ

صفحات مجازی کاربران آمریکایی پر بود از پیامهای اعتراض آمیزی که در واکنش به سفر ایوانکا به کشوری مثل عربستان منتشر شد . این تصاویر و کلیپ در سرتاسر فضای مجازی منتشر شده است و برخی از خبرگزاری های اروپایی نیز در قالب طنز به آن پرداختند.

ایوانکا و شاهزاده عربستان

عکس ایوانکا و شاهزاده عربستان در سفر ترامپ به عربستان صعودی

 از قرار معلوم دونالد ترامپ که با هدف معامله سلاح های کشتار جمعی به این کشور سفر کرده بود با جنجال های دیگری به کشورش باز خواهد گشت ، از عوض کردن لباس ملانیا در هواپیما تا خواستگاری شاهزاده 33 زنه از ایوانکایی که به همراه همسرش به عربستان  آمده بود.

باز هم ایوانکا و باز هم شاهزاده عربستان! + عکس جنجالی

(0 لایک)

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت: 15:02