یارانه خرداد 96 / مبلغ و زمان واریز و برداشت یارانه نقدی خرداد ماه 96 / زمان واریز یارانه خرداد 96 :: بازیگران و سبک زندگی و سرگرمی و تکنولوژی و دنیای مد

یارانه خرداد 96 / مبلغ و زمان واریز و برداشت یارانه نقدی خرداد ماه 96 / زمان واریز یارانه خرداد 96

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

یارانه خرداد 96 همانند ماه های گذشته واریز می شود. زمان واریز یارانه خرداد 96 و مبلغ برداشت یارانه خردادماه 96 مشخص شد. یارانه ماه خرداد 1396 افزایش نمی یابد.

پس از مشخص شدن زمان واریز یارانه خرداد 96 مبلغ یارانه خردادماه 96 نیز مشخص شده است. یارانه خردادماه 96 جمعه مورخ 26 خرداد ماه واریز خواهد شد. مبلغ یارانه نقدی ماه خرداد 96 ، 45500 تومان می باشد. یارانه نقدی در ساعت 24 واریز خواهد شد و از همان لحظه نیز قابل برداشت می باشد. 

 

مبلغ یارانه نقدی خرداد برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی همانند دو ماه گذشته با افزایش واریز خواهد شد. در ماه های گذشته یارانه افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی با افزایش حداقل دو برابری واریز شده است.

امیدواریم سازمان هدفمندسازی یارانه ها یارانه همه ی افراد کم درآمد از جمله کارگران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که حداقل حقوق را می گیرند، افزایش دهد زیراکه خیلی از دهک های پایین جامعه چند روز از زندگی روزمره ی خود را با همین یارانه به سر می برند.

از سازمان هدفمند سازی یارانه ها می خواهیم با افزایش یارانه ها از همین ماه یعنی یارانه خرداد 96 افراد کم درآمد جامعه را یاری رسانند.


(0 لایک)

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت: 20:44
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها